Auto-Cubys busser gir passasjerene eksepsjonell komfort og absolutt sikkerhet.

Vi bryr oss særlig om passasjerenes komfort, og vi gir passasjerer med funksjonshemming spesiell oppmerksomhet.  Derfor bruker vi i produksjonen av bussene våre kun elektriske og manuelle heiser fra de ledende produsentene Dhollandia og U-lift.

Disse heisene gir bevegelsesfrihet og gjør det lettere for personer med funksjonshemming å gå inn i og ut av bussen. Fullautomatiske heiser monteres i kjøretøyene direkte i åpningen til side- eller bakdørene og styres med fjernkontroll. Disse kraftige heisene er enkle og trygge å bruke, og fraværet av motorstøy og den moderate løftehastigheten  gjør bruken så komfortabel som mulig for passasjerene.

Heisene som brukes i Auto-Cuby-busser, har moderne sikkerhetsfunksjoner:

  • mulighet for manuell betjening i nødstilfeller
  • batterifrakobler med nøkkel
  • sikkerhetsbarriere som hever seg automatisk for rullestolen
  • sklisikkert underlag

Auto-Cuby-busser er tilpasset komfortabel transport av personer med funksjonshemming og er utstyrt med fullt justerbare seter. Innovative teknologier i kombinasjon med utprøvde arbeidsmetoder kan redusere driftsstans og minimere mulige vanskeligheter i bruk. Materialer av høy kvalitet kan redusere energiforbruket betydelig og garantere pålitelig og effektiv drift av utstyret.

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.