Cuby Sprinter City Line

Poznaj CUBY CITY

Co nas wyróżnia?

  • Niepowtarzalny design Cuby Line
  • Ilość miejsc w klasie miejskiej aż do 36 osób 
  • Miejsca dla osob niepełnosprawnych, oraz niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich
  • Różnorodność wariantów pojazdów miejskich City Line oraz długości pojazdów – obniżona podłoga z najazdem dla wózków inwalidzkich
  • Wprowadzenie oferty na Napęd Elektryczny w wersji miejskiej
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 24/7 

WYPOSAŻENIE
Poczuj moc wrażeń

Korzystamy tylko i wylacznie z najlepszych jakosciowo materialow do wykonania autobusow.
Wspolpracujemy z renomowanymi firmami oraz producentami z wieloletnim doswiadczeniem
na rynku motoryzacyjnym.

FUNKCJONALNOŚĆ

Szczególną uwaęg przywiązujemy do rozwiązań praktycznych połączonych z nowoczesnym wyjątkowym designem. Produkujemy pojazdy Cuby Sprinter City Line w różnorodnych wariantach takich jak obniżona podłoga tylnia, obniżona podłoga przednia, obniżona podłoga tylnia i przednia. Na życzenie klienta wyposażamy autobus miejski w niezbędne oprzyrządowanie takie jak kasowniki, wyświetlacze diodowe kierunkowe, przyciski stop, ładowarki USB itd.

Cuby Sprinter City Line Innowacje

INNOWACJE

Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku motoryzacyjnym – posiadamy wersje City Line z obniżoną podłogą z tylu i przodu dzięki autoryzowanej modyfikacji wału oraz skrzyni biegów – wszystko z 2 letnia gwarancja producenta. Jako pierwsi na rynku wprowadzamy autobusy w wersji miejskiej z napędem 100% elektrycznym i zasięgiem do 100 km. Posiadamy również napędy hybrydowe, na gaz CNG, oraz tradycyjne napędy diesel. 

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie pojazdy wyprodukowane przez Auto-Cuby sa homologowane zgodnie z Europejskimi wytycznymi CoC (Certificate of Conformity).

Współpracujemy ze znanymi placówkami certyfikującymi bezpieczeństwo w ruchu drogowym takimi jak IDIADA. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych gwarantujących bezpieczeństwo podroży – dodatkowy zwalniacz retarder TELMA, asystent pasa ruchu LDWS, AEBS i wiele innych.

PANORAMA 360°