DEALERS

Dealers

SPAIN

Auto-CUBY Spain, Calle Capurutxo 19b, la font de la figuera, 46630 valencia

Angelika Czachor,   email: angelika.c@autocuby.es

Mobil: 0034 692 832 139   Mobil: 0048 532 282 288

Dealers

ITALY

Giancarlo Ajani,   email: giancarlo.a@autocuby.it

Mobil: +39 347 9390303

Dealers

FINLAND

Tymoteusz Prałat, Mobile: +358 44939 6433
e-mail: tymoteusz.p@autocuby.pl

Yana Buzko, Mobile: +49 163 2946991
e-mail: yana.b@autocuby.de
Dealers

NORWAY

Bussinvest Selje

John Hamre-Terje,   email: john@autocuby.no

Mobil: +47 412 56 946

Dealers

NORWAY

BusTrading Norway

Odd Gilje, email: odd@autocuby.no

Tel.: +47 99 33 04 07

Dealers

GERMANY

G&G Automobilhandels Gmbh

Darius Gruba,   email: info@exclusiv-bus.de

Mobil: +49 171 744 80 78

Dealers

SWEDEN

Allt i Buss AB, 

Tommy Ljungqwist,   email: tommy@alltibuss.se

Mobil: +46(0)70-921 16 11

DEALERS 1

AUSTRALIA

Auto-CUBY Australia, 

Michael Truszkowski    email: michal.t@autocuby.eu

Mobil: +61 497 572 301

DEALERS 2

FRANCE

Auto-CUBY France, 

Christophe Longuet      email: christophe.l@autocuby.fr

Tel.mobile :  + 33 7 60 61 30 69

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.