Kontakt biuro

Auto-CUBY Sp. z o.o.

84-241 Gościcino
Przemysłowa 2
POLAND

NIP: PL 588-237-59-04
Regon: 221203580
KRS: 0000382450

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek: 7.00 – 16.00

KONTAKT:
tel. 00 48 509 388 082
tel. 00 48 58 572 33 00
fax. 00 48 58 572 41 70

SEKRETARIAT Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Martina Brzoskowska

Sekretariat  english flag

Phone: +48 509 388 082

E-mail: sekretariat@autocuby.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY: Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Marek Truszkowski

CEO  

Telefon: +48 501 090 473

E-mail: marek.t@autocuby.pl

spain autocuby dealers
Adam Nosiński

Dział Homologacji/ Sprzedaży  russia flag 

Telefon: +48 500 118 058

E-mail: adam.n@autocuby.pl

spain autocuby dealers
Tymoteusz Prałat

Kierownik Działu Sprzedaży  english flag

Telefon: +48 509 388 022

E-mail: tymoteusz.p@autocuby.pl

spain autocuby dealers
Giancarlo Ajani

Dział Sprzedaży Italia  italy map

Telefon:+39 347 9390303

E-mail: giancarlo.a@autocuby.it

spain autocuby dealers
Kacper Brzezinski

Dział Sprzedaży Espana  english flag 

Telefon: +34 653 493 626 


Telefon: +34 635 906 108

E-mail: Kacper.b@autocuby.es

spain autocuby dealers
Sylvain Kawczynski

Dział Sprzedaży France  english flag 

Telefon:+33 6 84 13 60 73

E-mail: sylvain.k@autocuby.fr

france autocuby dealers
Martina Brzoskowska

Dział Sprzedaży Szwecja  english flag 

Telefon:  +46 76 746 83 01

E-mail: martina.b@autocuby.eu

spain autocuby dealers
Ewelina Bojka

Dział Sprzedaży Niemcy  english flag 

Telefon: +49 15163893115

E-mail: ewelina.b@autocuby.de

OBSŁUGA KLIENTA: Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Michał Truszkowski

Obsługa Klienta  english flag turkey flag  

Telefon: +48 516 922 215

E-mail: michal.t@autocuby.eu

spain autocuby dealers
Dominika Kolmetz

Obsługa Klienta  english flag

Telefon: +48 501 023 111

E-mail: dominika.k@autocuby.pl

SERWIS I CZĘŚCI: Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Paweł Niczypor

Kierownik Działu Posprzedażowego  english flag

Phone: +48 533 351 150

E-mail: service@autocuby.eu

KSIĘGOWOŚĆ:Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Barbara Albecka

Księgowość  english flag 

Telefon: +48 58 572 33 00 int. 90

E-mail: basia.a@autocuby.pl

spain autocuby dealers
Katarzyna Kotłowska

Asystent Księgowości  english flag

Telefon: +48 500 118 088

E-mail: kasia.k@autocuby.pl