Kontakt biuro

Auto-CUBY Sp. z o.o. - Producent Minibusów i Busów, Profesjonalne Zabudowy Minibusów i Busów

84-241 Gościcino
Przemysłowa 2
POLAND

NIP: PL 588-237-59-04
Regon: 221203580
KRS: 0000382450

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00

KONTAKT:
tel. 00 48 509 388 082

SEKRETARIAT Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Patrycja Kwidzińska Sekretariat  english flag Telefon: +48 509 388 082 E-mail: sekretariat@autocuby.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY: Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Tymoteusz Prałat Kierownik Działu Sprzedaży  english flag Telefon: +48 509 388 022 E-mail: tymoteusz.p@autocuby.pl
spain autocuby dealers
Marek Truszkowski CEO Telefon: +48 501 090 473 E-mail: marek.t@autocuby.pl
spain autocuby dealers
Giancarlo Ajani Dział Sprzedaży Italia italy map Telefon: +39 347 9390303 E-mail: giancarlo.a@autocuby.it
spain autocuby dealers
Kacper Brzezinski Dział Sprzedaży Espana  english flag Telefon: +34 653 493 626 Telefon: +34 635 906 108 E-mail: Kacper.b@autocuby.es
france autocuby dealers
Sylvain Kawczynski Dział Sprzedaży France english flag Telefon: +33 6 84 13 60 73 E-mail: sylvain.k@autocuby.fr
spain autocuby dealers
Adam Nosiński Dział Homologacji/ Sprzedaży  russia flag Telefon: +48 500 118 058 E-mail: adam.n@autocuby.pl
OBSŁUGA KLIENTA: Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Dominika Kolmetz Obsługa Klienta  english flag   Telefon:  +48 501 023 111 E-mail: dominika.k@autocuby.pl
SERWIS I CZĘŚCI: Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Paweł Niczypor Kierownik Działu Posprzedażowego  english flag Phone: +48 533 351 150 E-mail: service@autocuby.eu
KSIĘGOWOŚĆ:Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Barbara Albecka Księgowość  english flag  Telefon: +48 58 572 33 00 int. 90 E-mail: basia.a@autocuby.pl
spain autocuby dealers
Ewelina Bojka Asystent Księgowości english flag Telefon: +49 15163893115 E-mail: ewelina.b@autocuby.de
ZARZĄD:Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers
Marek Truszkowski CEO Tel.: +48 501 090 473 E-mail: marek.t@autocuby.pl
spain autocuby dealers
Michał Truszkowski Board Member  english flag Tel.: +48 516 922 215 E-mail: michal.t@autocuby.eu