Kontakt biuro

Auto-CUBY Sp. z o.o.

84-241 Gościcino
Przemysłowa 2
POLAND

NIP: PL 588-237-59-04
Regon: 221203580
KRS: 0000382450

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek: 7.00 – 16.00

KONTAKT:
tel. 00 48 509 388 082
tel. 00 48 58 572 33 00
fax. 00 48 58 572 41 70

SEKRETARIAT Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers

Magdalena Wieczorkiewicz
Sekretariat  english flag
Telefon: +48 509 388 082
E-mail: sekretariat@autocuby.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY: Zwiń Rozwiń
 
spain autocuby dealers

Marek Truszkowski
CEO/ Dział Sprzedaży
Telefon: +48 501 090 473
E-mail: marek.t@autocuby.pl

 
spain autocuby dealers

Adam Nosiński
Dział Homologacji/ Sprzedaży  russia flag 
Telefon: +48 500 118 058
E-mail: adam.n@autocuby.pl

 

spain autocuby dealers

Tymoteusz Prałat
Kierownik Działu Sprzedaży  english flag
Telefon: +48 509 388 022
E-mail: tymoteusz.p@autocuby.pl

 

italy autocuby dealers

Giancarlo Ajani
Dział Sprzedaży Italia italy map
Telefon:+39 347 9390303
E-mail: giancarlo.a@autocuby.it

 

spain autocuby dealers

Kacper Brzezinski
Dział Sprzedaży Espana  english flag
Telefon: +34 678 979 086
E-mail: Kacper.b@autocuby.es

spain autocuby dealers

Yana Buzko
Dział Sprzedaży Deutschland  russia flag english flag Dealers
Telefon:+49 163 2946 991
E-mail: yana.b@autocuby.de

OBSŁUGA KLIENTA: Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers

Michał Truszkowski
Obsługa Klienta  english flag turkey flag  
Telefon: +48 516 922 215
E-mail: michal.t@autocuby.eu

spain autocuby dealers

Dominika Kolmetz
Obsługa Klienta  english flag
Telefon: +48 501 023 111
E-mail: dominika.k@autocuby.pl

 

SERWIS I CZĘŚCI: Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers

Paweł Niczypor
Kierownik Działu Posprzedażowego  english flag 
Telefon: +48 533 351 150
E-mail: service@autocuby.eu

spain autocuby dealers

Mieczysław Myszka
Kierownik Serwisu  english flag
Telefon: +48 500 118 070
E-mail: Mietek.m@autocuby.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ:Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers

Barbara Albecka
Księgowość  english flag 
Telefon: +48 58 572 33 00 int. 90
E-mail: basia.a@autocuby.pl

DYREKTOR:Zwiń Rozwiń
spain autocuby dealers

Jacek Kiedrowicz
Dyrektor  english flag
Telefon: +48 500 118 088
E-mail: jacek.k@autocuby.pl

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.